A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle Λονδίνο απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μάτι του Λονδίνου και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τις Αίθουσες Πολεμικού Συμβουλίου Τσόρτσιλ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για όσους θέλουν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους, αυτό το κατάλυμα προσφέρει παροχές, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από το Βρετανικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Πλατεία Τραφάλγκαρ απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 6 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle Λονδίνο
A7-Top Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle
Τιμή μόνο για κινητά

A7-Top Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle

0 μ από το κατάλυμα
A3-1St Floor 2 Bed Flat Near Elephant And Castle
Τιμή μόνο για κινητά

A3-1St Floor 2 Bed Flat Near Elephant And Castle

0 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
Private Studio Flat In Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Private Studio Flat In Centre

7.0
Καλό 17 σχόλια
384 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Elephant & Castle Railway Station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle περιλαμβάνουν Βρετανικό Μουσείο, Πινακοθήκη Μοντέρνας Τέχνης Τέιτ καθώς και Το Μάτι του Λονδίνου.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle;
      Η τιμή κράτησης στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle θα είναι 216£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle περιλαμβάνουν The Electric Elephant Cafe και Dragon Castle και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Elephant & Castle Railway Station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    A5-2Nd Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο